Szybki kontakt +4822 818 74 70

JAK TRAFIĆ

ul. Ratuszowa 11
Lokal 49
03-450 Warszawa

Budynek Instytutu Tele
i Radiotechnicznego
w pobliżu stacji Dworzec Wileński - II linii Metra

POKAŻ MAPĘ
Naprawiamy dyski twarde w Warszawie
Naprawiamy dyski twarde w Warszawie

FUTURA

Firma FUTURA istnieje na rynku informatycznym od 1998 roku.

Od momentu powstania jesteśmy związani z warszawską Pragą Północ gdzie prowadzimy serwis oraz sklep w budynku Instytutu Tele i Radiotechnicznego przy ulicy Ratuszowej 11

Od początku działalności skupiliśmy sie na oferowaniu i dostarczaniu naszym klientom nowoczesnych produktów informatycznych jednocześnie prowadząc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych przez nas komputerów.

W tej chwili prowadzimy profesjonalny serwis komputerów i laptopów dostępny dla każdego klienta.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostarczanie klientom usług serwisowych na najwyższym poziomie, dbając o to aby używany przez nich sprzęt komputerowy był wydajnym i niezawodnym narzędziem pracy i komunikacji zarówno biznesowej jak i prywatnej.

Firmom i instytucjom oferujemy stałą współpracę polegającą na objęciu opieką ich systemów informatycznych na zasadach abonamentowych - pełna obsługa IT.

Prowadzony przez nas sklep komputerowy jest miejscem, w którym klient zawsze otrzyma fachową poradę i pomoc w zakupie sprzętu dopasowanego do swoich potrzeb.

Zapewniamy indywidualne i elastyczne podejście do klienta

Zapraszamy, zespół FUTURA

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij